SÜ-HA TURİZM TAŞIMACILIK SEYAHAT ACENTALIĞI TAAHHÜT İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

 

          Şirketimiz SÜ-HA TURİZM TAŞIMACILIK SEYAHAT ACENTALIĞI TAAHHÜT İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 31.12.1987 tarihinde şu anki Yönetim Kurulu Başkanımız Süleyman HAMURCU tarafından Kayseri merkezli olarak kurulmuştur. Şirketimiz şuan faaliyetlerini, Osman Kavuncu Bulvarı No:220 Kocasinan/KAYSERİ adresinde bulunan mülkiyeti şirketimize ait olan 3 katlı Süleyman HAMURCU İş Merkezinde sürdürmektedir.

 

 

          Şirketimiz, kamu kurum ve kuruluşlarının, özel kurum ve kuruluşlarının açmış olduğu bilumum inşaat işlerinin ihaleleri neticesinde; kazanmış olduğu ihaleleri kaliteli, projesine uygun, sağlam, ekonomik, gelişen teknolojiye ve gereksinimlere cevap verecek şekilde en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Şirketimiz bu taahhüt işlerini yerine getirebilmek için gerekli olan bütün altyapı ve üstyapı işlerinde kullanılan geniş bir makine parkına sahiptir. Ayrıca şirketimiz bünyesinde idari personeli, teknik personeli, çeşitli iş sahasında ve makinesinde kendisini geliştirmiş operatörleri ve diğer çalışanları ile birlikte 600’ü aşkın kişiye istihdam yaratmaktadır.

 

  
           Şirketimizin girmiş olduğu ihaleler genellikle; T.C. Karayolları Genel Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüklerinin, Belediyelerin, İl Özel İdarelerinin, Bayındırlık İl Müdürlüklerinin ve D.S.İ. Genel Müdürlüğü’nün ve Bölge Müdürlüklerinin yapmış oldukları taş ocağı, yol, köprü, baraj, dekopaj ve daha birçok altyapı ve üst yapı işleridir. Şirketimizin kurulduğu yıldan günümüze kadar gerçekleştirmiş olduğu işlerin listesine sitemizin ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

           SÜ-HA TURİZM TAŞIMACILIK SEYAHAT ACENTALIĞI TAAHHÜT İNŞAAT TİCARET A.Ş. unvanı altında faaliyet gösteren şirketimiz, 31.12.1987 tarihinde yapılan olağan genel kurul toplantısı ile tescil edilmiş ve faaliyetine 30.000,00 TL. (Otuz bin Türk Lirası) kuruluş sermayesi ile başlamıştır. Şu an ise en son 2010 yılında yapılan genel kurul toplantısıyla, büyüme hızını devam ettirmiş ve kayıtlı sermayesini 4.500.000,00 TL.’ na (Dört Milyon Beş yüz Bin Türk Lirası) çıkartmıştır.

 

 

           Şirketimiz, Ülkemizin çağdaş, gelişmiş, teknolojik ve refah düzeyi yüksek yarınlara ulaşabilmesi için dün olduğu gibi, bugün ve yarında çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir.
SÜ-HA Turizm Taşımacılık Seyahat Acentalığı Taahhüt İnşaat Ticaret A.Ş
Copyright © 2009 Tasarım & Kodlama : İsmail ATİK